SPŁYW 100-LECIA. Wielki spływ kajakowy na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. 09.07.2020 – 15.07.2020

09.07.2020 – 15.07.2020

Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w okolicach Spychowa, do którego zapewniony zostanie dojazd pociągiem z Krakowa. Stamtąd każdego dnia studenci będą wyruszać na wyprawę po rzece Krutyni. Oprócz spływu będą organizowane wydarzenia towarzyszące, takie jak: wyprawy rowerowe lub piesze, mecze piłki nożnej, konferencje, czy wieczorne spotkania. W planach są również liczne spotkania z gośćmi, koncerty i co najważniejsze codzienne Msze Święte. Nie zabraknie czasu na integrację, przy wspólnych posiłkach na świeżym powietrzu, przy grach i zabawach, albo podczas spacerów, czy wspólnej modlitwie.

Wszystko to zaprosi nas do wejścia w głąb sylwetki, myśli i kultury wypoczynku Jana Pawła II od strony, z której tak mało go znamy.

Śledź informację na bieżąco: http://www.splyw100lecia.pl/