Podziękowanie od Parafian za pomoc po pożarze ich domu

Szanowni Państwo i Drodzy Przyjaciele!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie i bezinteresowną pomoc okazaną naszej rodzinie poszkodowanej w pożarze. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc finansową, dobre słowo i życzliwość. To dotkliwe wydarzenie pokazało nam, że obecność ludzi, ich dobre słowo i wsparcie jest bezcenne.

Dzień 28.03.2020 r. na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako dzień, w którym straciliśmy niemal cały swój dobytek, ale również jako początek czasu, w którym doświadczyliśmy tak wiele bezinteresownej życzliwości i dobroci. Świadomość, że są wokół nas ludzie, którzy tak bardzo wspierają, pomaga nam przejść przez ten trudny okres życia.

To tylko dzięki Państwu niebawem będziemy mogli znowu zamieszkać w naszym domu. W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować: OSP Węgrzce Wielkie, Parafii Strumiany, Sołectwu Strumiany, Sołectwu Węgrzce Wielkie, Delikatesom ZAK Strumiany, Składowi budowlanemu Dormat w Węgrzcach Wielkich, Delikatesom Groszek w Węgrzcach Wielkich, Delikatesom Carrefour Kokotów, Przystanek Kanapka w Węgrzcach Wielkich, Delikatesom Kropka Strumiany, Klientom tych sklepów, Sąsiadom, Znajomym, Nieznajomym, Rodzinie, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za sprawne zorganizowanie kontenerów na odpady po pożarze, Firmie AR-BUD za bezinteresowne, szybkie i solidne odbudowanie dachu, Wszystkim 452 osobom, którzy wspomogli nas dotychczas w zbiórce organizowanej na zrzutce, Wszystkim życzliwym ludziom za pomoc w pracach porządkowych i remontowych oraz pomoc psychologiczną i doradczą, Osobom, które z dużym zaangażowaniem organizowały tę pomoc poświęcając swój prywatny czas i energię, Osobom doradzającym nam w tym trudnym czasie dokąd mamy się udać po tak bardzo potrzebną pomoc.

Jesteśmy przekonani, że dobro, które wysłali Państwo w naszą stronę, wróci do Państwa ze zdwojoną mocą!

Wdzięczni za okazaną pomoc i serce dziękują:

Jolanta i Paweł Rzepa z synem Krzysztofem oraz mamą Antoniną Lidwin