Ostatnie Roraty z Dziećmi – 23.12.2021

Kończy się tegoroczny Adwent. Po raz ostatni w tym roku przeżyliśmy ten czas szczególnie myśląc o Dzieciach i Młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną wędrówkę po Ziemi Świętej, po której prowadził nas Archanioł Gabriel.
Dziękujemy przede wszystkim Dzieciom i Młodzieży – jesteście wspaniali!
Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Opiekunom, dzięki którym najmłodsi Parafianie mogli tak licznie i gorliwie uczestniczyć w tegorocznych Roratach.

Życzymy wszystkim Błogosławionych Świat i odkrywania w swoim życiu miejsc, do których przychodzi Pan Jezus tak, jak urodził się w Betlejem, a potem wędrował po Izraelu. Dziś chce przychodzić do naszego życia.

Zapraszamy na Roraty już za rok!
Ksiądz Proboszcz i Księża Wikariusze

Rodziców, którzy chcą uzyskać dostęp do zdjęć w większej rozdzielczości proszę o wiadomość: [email protected]
Niestety… w czasie robienia zdjęć w aparacie przestawił się program… przepraszam za jakość tegorocznych zdjęć…