OGŁOSZENIA – 15 XII 2019 ROKU – III NIEDZIELA ADWENTU

 • Zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku o 18.00, a w sobotę o 6.30.
 • Nowennę do Dzieciatka Jezus rozpoczniemy w poniedziałek i będziemy ją odprawiać po roratach o 18.00 modląc się szczególnie za wszystkie rodziny naszej parafii o dobre przeżycie świąt Bożego Narodzenia.
 • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego    Sakramentu, o 18.00 Msza Święta, a po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy.
 • Sobota 21 grudnia będzie w naszej parafii dniem spowiedzi przedświątecznej. Od 8.00 do 11.00/z przerwą od 9.30 do 10.00/ i od 14.00 do 18.00/z przerwą od 16.00 do 16.30/. Posługą w konfesjonale będzie służyć 6 kapłanów.
 • W czwartek 19 grudnia od 9.00 odwiedziny chorych ze spowiedzią i Komunią Św. Chorych prosimy do środy zgłosić w zakrystii.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 harcerze ze Szkoły w Węgrzcach Wielkich przekażą nam Światło Betlejemskie.
 • Niech każda rodzina zatroszczy się o poświęcone opłatki, które są na stoliku obok wejścia do zakrystii. Ofiarą za opłatki wspomagamy w tym roku prace związane z odnowieniem naszego kościoła. W kiosku i w zakrystii można nabyć świecę Caritas na wigilijny stół, a u ministrantów przed kościołem zestaw bożonarodzeniowy/sianko, szaszetka z wodą świeconą i modlitwą przy stole wigilijnym/.
 • Szkolne Koło Caritas w Węgrzcach Wielkich zebrało 800 kg. żywności i 80 litrów płynów w czasie zbiórki w sklepach. Żywność została przekazana biednym rodzinom. Za dar serca Bóg zapłać.
 • Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na Wigilię dla mieszkańców na Rynku Głównym w Wieliczce w niedzielę 22 XII o 12.00
 • W minionym tygodniu na prace związane z odnowieniem naszego kościoła wpłynęło 15 kopert i 9 przelewów na konto parafii. Bóg zapłać.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Mariana Twardowskiego. Dobry Jezu….
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.