OGŁOSZENIA – 9.05.2021 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Codziennie o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja i Nabożeństwo Majowe.
    • w piątek – Święto Św. Macieja, Apostoła
  • W czwartek  o 17.00 rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Najpierw krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.20 Różaniec Fatimski, późnej maryjna procesja ze śpiewem litanii loretańskiej i Msza święta.
  • W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. W te dni o 17.20 procesja pokutna pod krzyż misyjny z modlitwami o dobre urodzaje.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W sobotę 15 maja udzielimy I Komunii św. dzieciom z naszej parafii. Msze św. I komunijne o 10.00 i 12.00. To II tura tegorocznej I Komunii. Harmonogram prób oraz I spowiedzi znajduje się w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  • Dzisiaj po Mszy św. o 7.00 w sali nad zakrystia spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Ze stolika pod chórem można zabrać ulotkę informującą o akcji „Polak z Sercem”, której celem jest pomoc Polakom mieszkającym na Ukrainie, Białorusi i Litwie
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej Gość Niedzielny i Niedziela do nabycia na stoliku pod chórem.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Domicelę Bosak. Dobry Jezu…
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.