OGŁOSZENIA – 9.01.2022 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  • W dzisiejszą niedziele kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. Jednak w tradycji polskiej wystrój świąteczny kościoła pozostaje do 2 lutego. Także do tego czasu śpiewamy w kościele kolędy.
  • Codziennie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Dzisiaj po Mszy Św. o 12.00 młodzież z KSM w dolnym kościele przedstawi jasełka.
  • W tym tygodniu będzie dalszy ciąg Wizyty Duszpasterskiej w domach, które zadeklarowały się przyjąć księdza z kolędą. Program jest umieszczony na stronie internetowej parafii i w gablotce. W sobotę o 18.00 będzie już ostatnia Msza Święta w intencji rodzin, które przez udział w Eucharystii chcą przyjąć błogosławieństwo dla swoich rodzin i domów.
  • Dzisiaj po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka. Niedziela i Gość Niedzielny. Od stycznia te czasopisma po 8 zł.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Józefa Frodymę, Jana Zapotocznego, Irenę Gastoł i Małgorzatę Biskup. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.