OGŁOSZENIA – 8.11.2020 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

• W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
    • w poniedziałek – Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej
    • we wtorek – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    • w środę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojczyzny. Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.
    • w czwartek– wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika
    • w piątek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • Codziennie w dni powszednie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z wypominkami jednorazowymi i modlitwami za zmarłych.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową w naszym kościele w najbliższą sobotę po rannej Mszy Św. w intencji Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o ducha patriotyzmu. W modlitwę można włączyć się przez transmisję internetową.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja ma spotkanie w przyszłą niedziele po Mszy św. o 7.00 w sali nad zakrystią.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia “Gość Niedzielny”, “Niedziela”. Na stoliku pod chórem listopadowy numer “Gotów”.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Krystynę Kurdyś. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.