OGŁOSZENIA – 8.03.2020 – 2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:
    • – Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;
    • – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Ofiary składane na tacę na Gorzkich Żalach przeznaczone będą na kwiaty i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
  • Od wtorku po rannej Mszy św. będziemy odmawiać Litanie do Św. Józefa w ramach nowenny.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ks. Proboszcza z okazji jego imienin. Serdecznie zapraszamy do modlitwy i wdzięczności.
  • Od dzisiejszej niedzieli w kiosku i w zakrystii można nabyć baranki wielkanocne przysłane przez Caritas. Ofiarą za baranka wspomagamy osoby chore, niepełnosprawne i starsze, które korzystają z pomocy Caritas.
  • Ze stolika obok Maksymiliana można zabrać ulotki informujące o możliwości przekazania 1% podatku przy rozliczeniu na cele Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
  • Dzisiaj po Mszy Św. o 7.00 w Sali nad zakrystią spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Zbiórka żywności dla biednych rodzin w ramach przedświątecznej akcji Caritas odbędzie się w sklepach naszej parafii w najbliższy piątek od 15.00 do 20.00 i w sobotę od 8.00 do 16.00. Zachęcamy do podzielenia się darem serca z potrzebującymi.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Janinę Nowak. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi