OGŁOSZENIA- 6.06.2021 – X NIEDZIELA ZWYKŁA

• Zmianki tajemnic różańca dzisiaj po Mszach św. o 7.00 i 9.00, a w kaplicach jak zwykle.
  • Nabożeństwa czerwcowe z procesją o 17.30 w dni powszednie, a dzisiaj o 16.30.
    • we wtorek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
    • w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i błogosławieństwo udzielane małym dzieciom.
    • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca  Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
  • W sobotę 12 czerwca w naszej parafii – Uroczystość Niepokalanego Serca       NMP. /dzień parafialnego odpustu/. Ten dzień będzie miał w naszej parafii charakter świąteczny. Niech każdy z parafian będzie w tym dniu na Mszy św. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00,  o 11.00/ Suma Odpustowa z procesją/ i 18.00. Gorąco zachęcamy do udziału we Mszy św. w tym dniu. Bądźmy w tym dniu przy naszej Matce i powierzmy się pod jej opiekę. Prosimy także o piękną oprawę procesyjną.
  • W przyszła niedzielę o 16.20 fatimskie nabożeństwo.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w przyszła niedziele po mszy św. o 7.00
  • Składamy Bóg zapłać rodzicom dzieci I Komunijnych za złożony dar ołtarza na potrzeby parafii w kwocie 8650zł. i rodzicom młodzieży bierzmowanej w kwocie 3500zł.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej: Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny i Niedziela oraz Gotów na miesiąc czerwiec.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Helenę Jarzyna. Dobry Jezu…
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.