OGŁOSZENIA – 5.07.2020 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• Od dzisiejszej niedzieli przez lipiec i sierpień niedzielne Msze Św. o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Także w lipcu o 15.30 Msza Święta na cmentarzu.
  • Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych.
    • w poniedziałek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy. W tym dniu patronalne Święto chorych.
    • w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
    • w sobotę – Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy,
  • W przyszłą niedziele ostatnia grupa dzieci przystąpi na Mszy Św. o 13.00 do I Komunii Św. Spowiedź dla nich w sobotę o 9.00.
  • W parafii powstaje nowy Krąg Rodzin Domowego Kościoła. Zainteresowane rodziny prosimy o kontakt z Ks. Bartłomiejem.
  • W przyszła niedzielę panie z Kokotowa przed kościołem po Mszach św. będą zbierać ofiary od mieszkańców Kokotowa na kwiaty do kościoła.
  • Dziś ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy dotkniętych klęską powodzi.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej, w zakrystii Gość Niedzielny i Niedziela. Młodzież z KSM przed kościołem rozprowadza dziś nasz parafialny Gotów na lipiec i sierpień.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Stanisława Kyrc  i  Władysława Smędra Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień, czas wakacyjny niech nam Chrystus pobłogosławi.