OGŁOSZENIA – 5 I 2020 – 2. NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

 • Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych, a w kaplicach jak zwykle.
 • W poniedziałek 6 I – Uroczystość Objawienia Pańskiego/ Trzech Króli/.  Modlimy się w tym dniu w intencji Misji św. i naszą ofiarą na tace wspomagamy w tym dniu  dzieło Misji św. Na Mszach św. w tym dniu poświęcenie kadzidła , kredy i miry. Jest to święto obowiązkowe. Każdy katolik powinien w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. msze Św. według niedzielnego porządku.
 • Mszę Św. o 9.00 w Trzech Króli śpiewem kolęd i pastorałek ubogaci Grupa Kolędnicza z Małej Wsi.
 • Na Mszę św. o 17.00 zapraszamy wszystkie Grupy Parafialne. Po Mszy św. wspólne kolędowanie z chórem, scholą, GTU i młodzieżą z KSM. Później przejdziemy do dolnego kościoła na przełamanie się opłatkiem i krótkie spotkanie przy stole.
 • Młodzież z KSM jutro – 6 I – wspólnie z dziełem Ojca Pio wspomagającym ubogich rozprowadzają kadzidełka, mirę i kredę. Ofiara z tej akcji przeznaczona na pomoc ubogim.
 • W przyszłą niedzielę  spotkanie dla dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii św. oraz dla ich rodziców i dziadków . Rozpoczęcie Mszą Świętą o 12.00, po Niej krótkie spotkanie.
 • Zwolniły się miejsca na pielgrzymkę do Armenii. Chętne osoby mogą skontaktować się z Ks. Bartkiem.
 • W przyszła niedziele po Mszy Św. o 7.00 w sali nad zakrystią spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Tradycyjne spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Kokotowa odbędzie się 11 I/sobota/ o 16.00 w świetlicy środowiskowej.
 • Trwa czas Wizyty Duszpasterskiej. Dziękujemy tym rodzinom, z którymi dane nam było już się spotkać. Program Kolędy jest umieszczony na stronie internetowej parafii i w gablotce. Woda świecona jest w przedsionku kościoła, który jest otwarty przez cały dzień.
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Dziś szczególnie dla dzieci Mały Gość Niedzielny na styczeń.
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.