OGŁOSZENIA – 4.04.2021 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Drodzy Parafianie!

Na radosne święta Zmartwychwstania pragniemy Wam złożyć z serca płynące życzenia. Niech Jezus Zmartwychwstały napełnia prawdziwym pokojem Wasze serca. Niech daje siłę do pokonywania trudności i obdarza obfitością łask i błogosławieństwem. Niech spotkanie z Nim umacnia wiarę w jego żywą obecność w naszym życiu, w Jego Słowie w Sakramentach świętych i zawsze prowadzi do spotkania z Nim w Eucharystii i drugim człowieku.

  • Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkiej Nocy, II dzień Świąt. Msze Św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie. Dodatkowa Msza Św. o 15.30 na cmentarzu
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia.  Nowenna przed Świętem Miłosierdzia dziś i jutro przed Mszą św. o 9.00, a w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o 17.45. także w przyszłą niedziele Msza św. o 15.30 na cmentarzu.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane w  kwietniu poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Władysławę Święch, Zofie Nowak i Kazimierza Biel. Dobry Jezu…
  • Polecamy świąteczną prasę katolicką. Na stoliku pod chórem do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela Miłujcie się oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci..
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.