OGŁOSZENIA – 3.01.2021 – II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

 • Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych, a w kaplicach jak zwykle.
 • Jeszcze dzisiaj i w Trzech Króli dodatkowa Msza Św. o 15.30
 • W środę 6 I – Uroczystość Objawienia Pańskiego/ Trzech Króli/.  Modlimy się w tym dniu w intencji Misji św. i naszą ofiarą na tace wspomagamy w tym dniu  dzieło Misji św. Na Mszach św. w tym dniu poświęcenie kadzidła i kredy. Msze Święte w tym dniu według niedzielnego porządku. O 15.30 będzie odprawiona Msza Św. od Grupy Kolędniczej z Małej Wsi o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Małej Wsi i Grupy Kolędniczej.
 • Codziennie w dni powszednie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W czwartek I czwartek miesiąca. O 17.00 Godzina Święta i nasza comiesięczna modlitwa w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 • Ojciec Św. Franciszek ogłosił obecny rok Rokiem Św. Józefa z racji 150 rocznicy ustanowienia Św. Józefa opiekunem Kościoła Powszechnego. Dlatego w każdy wtorek na zakończenie Adoracji o 17.30 będziemy odmawiać Litanię do św. Józefa i powierzać się pod jego przemożną opiekę.
 • W przyszła niedziele po Mszy Św. o 7.00 w sali nad zakrystią spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 • Dziękujemy przedstawicielom rodzin , którzy w minionym tygodniu w ramach wizyty duszpasterskiej modlili się z nami podczas Mszy św. o 18.00 dla poszczególnych rejonów parafii. W najbliższym tygodniu zapraszamy na Mszę św. o 18.00 w ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej następujące rejony:
  • w poniedziałek/4 I/ – Mała Wieś ulica Centralna, Słoneczna, Krótka, Miła Zakątek
  • we wtorek/5 I/ – Węgrzce Wielkie Brody, Dąbrowy i Lizawki
  • w czwartek/7 I/ – Kokotów Hektary Kolonia
  • w piątek/8 I/ – Mała Wieś i Strumiany ulice Klonowa, Kalinowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Miodowa, Leśna, Źródlana, Rzeczna, Kasztanowa, Poddębowiec, Brzozowa, Lipowa,
  • w sobotę/9 I/ – Strumiany Osiedle przy Zabawie i Nowy Świat Strumiany i Śledziejowice
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Annę Wałczyk i Łucję Duda. Dobry Jezu…
 • W zakrystii prasa katolicka: “Niedziela”, dla dzieci “Staś” i “Mały Gość Niedzielny”. Pod chórem na stoliku do nabycia styczniowy numer „Gotów”.
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.