OGŁOSZENIA – 26.01.2020 – 3. NIEDZIELA ZWYKŁA

 • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • We wtorek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
  • w piątek– wspomnienie Św. Jan Bosko, kapłana
 • w sobotę I sobota miesiąca. O 17.10 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
 • W przyszłą niedzielę  2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego(Matki Bożej Gromnicznej) Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary na tace w tym dniu są przeznaczone na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
 • w przyszłą niedzielę Mszę Św. o 17.00 śpiewem kolęd i pastorałek ubogaci Grupa Kolędnicza z Węgrzc Wielkich.
 • Sołtys i Rada Sołecka Małej Wsi zapraszają mieszkańców na spotkanie opłatkowe 1 II br. o 16.00 do Domu Kultury w Małej Wsi.
 • Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Dziękujemy za przyjęcie nas, kapłanów, z Bożym błogosławieństwem i modlitwą w waszych domach, za ofiary złożone dla księży, oraz na prace związane z odnowieniem naszej świątyni, dziękujemy za poczęstunki, za dowiezienie i przywiezienie z kolędy. W intencji rodzin odwiedzonych w czasie kolędy odprawiona będzie Msza Św. w Wielką Sobotę 11 IV o 19.00. Bóg zapłać także tym rodzinom, które złożyły ofiarę do puszki na wynagrodzenie dla pana Kościelnego.
 • W piątek po Mszy Św. o 18.00 wieczór uwielbienia.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Władysława Szewczyka. Dobry Jezu…
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Dziś szczególnie dla dzieci Mały Gość Niedzielny na miesiąc Luty.
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.