OGŁOSZENIA – 25.07.2021 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Dzisiaj z racji wspomnienia Św. Krzysztofa modlimy się za kierowców i po Mszy św. błogosławimy kierowców jak i pojazdy wypraszając Boża opiekę i wstawiennictwo Św. Krzysztofa w bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Do poświecenia pojazdów podjeżdżamy tak jak w inne lata wokół kościoła.
 • W liturgii Kościoła wspominamy:
 • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
 • w czwartek – wspomnienie Św. Marty.
 • w sobotę – wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, kapłana
  W przyszłą niedzielę po Mszach św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic Różańca w kościele, a w kaplicach zmianki jak zwykle.
 • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 • Serdecznie zapraszamy na 5 rocznicę Światowych Dni Młodzieży w dniach 30, 31lipca i 1 sierpnia na Campusie Misericordiae w Brzegach. Szczegółowy program jest na plakacie w gablotce. Na stoliku pod chórem jest trochę zaproszeń z programem. W te dni będą tam nabożeństwa, adoracja Najświętszego sakramentu, koncerty uwielbienia. Szczególnie zapraszamy na Eucharystię Dziękczynną, która odbędzie się 1 VIII o 20.00 obok Domu Miłosierdzia w Brzegach.
 • Dziękujemy za wystrój kwiatowy kościoła w miesiącu lipcu mieszkańcom Strumian oraz nowożeńcom. W sierpniu troskę o kwiaty do kościoła powierzamy mieszkańcom Kokotowa.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Józefę Madej. Dobry Jezu…
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny, i Niedziela.
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.