OGŁOSZENIA – 25.04.2021 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o dar nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  • Dzisiaj o 15.30 Msza św. w kaplicy na cmentarzu. Także w przyszłą niedzielę o 15.30 dodatkowa Msza św. na cmentarzu
  • W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Jako że jest to I sobota miesiąca. O 17.10 będzie różaniec I sobotni wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP, później odśpiewamy Litanię Loretańską.
  • Kalendarz liturgiczny:
    • w czwartek – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
    • w sobotę – wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika
  • W piątek po Mszy św. o 18.00 wieczór uwielbienia.
  • Codziennie o 17.30 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Z przedsionka kościoła można zabrać dla siebie i bliskich maseczki. Pakowane są po 50 sztuk. Najlepiej zabrać całe pudełko a później podzielić się z innymi.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy  w naszej parafii ++ Annę Potaczek, Mirka Sefcić i Janusza Mętel. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem: Niedziela, Gość Niedzielny a także dla dzieci na maj Mały Gość Niedzielny i Staś.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.