OGŁOSZENIA – 23.02.2020 – 7. NIEDZIELA ZWYKŁA

• w środę – Środa Popielcowa, która rozpoczyna Wielki Post. Msze Święte w tym dniu o 7.00, 9.00, 17.00 i 19.00. Na każdej Mszy Św. posypywanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Nasza ofiara na tacę w tym dniu to forma wielkopostnej jałmużny.
    • W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
    • Od środy Popielcowej trwa okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej aż do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej /7 VI/.
  • Pasyjne nabożeństwa w okresie Wielkiego Postu w naszej parafii:
    • Droga Krzyżowa – w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30
    • Gorzkie Żale z kazaniem  pasyjnym – w niedzielę o 16.00
    • Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  • W środę o 18.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 wieczór uwielbienia.
  • W piątek przeżywać będziemy dzień modlitwy i pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego małoletnich. W tej intencji szczególnie będziemy się modlić podczas Drogi Krzyżowej o 17.30.
  • Z parafii jest organizowana kolonia w Mrzeżynie w dniach od 27.06 do 6.07 2020 roku. Program kolonii można zabrać z zakrystii. Informacje o kolonii u Ks. Michała.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Barbarę Lembas, Danutę Nowak i Stanisława Makuch. Dobry Jezu…
  • Polecamy niedzielna lekturę prasy katolickiej.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.