OGŁOSZENIA – 22.03.2020 – 4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  • Dzisiaj o 15.00 Msza Św. o oddalenie zarazy i Bożą opiekę nad nami.
  • W środę w liturgii Kościoła Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień przeżywamy jako Dzień Świętości Życia. Z koszyczka w kaplicy Jezusa Miłosiernego można zabrać deklarację przystąpienia do Dzieła Duchowej adopcji Dziecka Poczętego, w domu podpisać i złożyć w środę w kaplicy zobowiązanie.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • My jako kapłani codziennie o 20.30 w kościele przed Najświętszym Sakramentem odmawiamy różaniec prosząc Boga o oddalenie zarazy. Zachęcamy, abyście i wy w waszych domach i rodzinach łączyli się z nami we wspólnej modlitwie błagalnej do Boga przez wstawiennictwo Matki Najświętszej. W sobotę Wspólnota Nieustającego Różańca także w rodzinach będzie się modlić na różańcu wynagradzając Bogu za zabójstwa nienarodzonych dzieci i o prawo chroniące poczęte życie.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Katarzynę  Kromer. Dobry Jezu…
  • Na ten trudny czas niech będzie z nami Boża opieka.