OGŁOSZENIA – 21.06.2020 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

• O 15.30 Msza Święta w kaplicy na cmentarzu.
  • W dni powszednie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe, dziś czerwcówka o 16.45
    • w środę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  • W środę o 18.00 w kościele spotkanie i próba dla uczniów klas VIII, którzy 1 lipca w naszym kościele przyjmą Sakrament Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 wieczór uwielbienia.
  • W przyszła niedzielę o 13.00 kolejna Msza Św. I Komunijna. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę o 9.00.
  • W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna/ w minionym tygodniu została zakupiona 20 arowa działka pod przyszłe poszerzenie cmentarza. Koszt 103 000 zł/
  • W dniu wczorajszym w Sanktuarium Św. Jana Pawła II Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski pobłogosławił nowych Nadzwyczajnych  Szafarzy Komunii Świętej. Wśród nich 2 panów z naszej parafii: Roberta Pasternaka i Macieja Gaweł. Otaczamy ich naszą modlitwą i życzymy Bożej opieki w tej posłudze dla dobra naszej parafii.
  • Kandydaci do bierzmowania z klas VII proszeni są o dostarczenie indeksów do Ks. Bartka do końca czerwca. Ks. Bartek będzie czekał w zakrystii po niedzielnych Mszach Św.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.