OGŁOSZENIA – 20.09.2020 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • w poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • we wtorek – wspomnienie bł Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy
  • w środę – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera
 • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej 
  w zakrystii.
 • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Zachęcamy do włączenia się w to nabożeństwo. Prośby kierowane do Matki Bożej można składać do skrzyneczki bezpośrednio pod obrazem Maryi w kaplicy.
 • Zapraszamy na wieczór uwielbienia w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
 • Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na wspólny Różaniec w przyszłą sobotę – 26.09.2020 – o godz. 17:20. Będą modlić się o rozwój modlitwy różańcowej, aby Polska była otoczona różańcem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz dołączenia do Wspólnoty.
 • W przyszła niedzielę Msza Święta na cmentarzu o godz. 15:30.
 • W przyszła niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca, taca inwestycyjna.
 • W gablocie została wywieszona informacja o możliwości szukania pomocy dla osób skrzywdzonych przestępstwami seksualnymi.
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W kiosku można kupić: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. o tym, jak naprawdę wyglądał Pan Jezus i czy musimy to wiedzieć; o mężczyznach, którzy jednak też czasem płaczą czy o tym, jak nasze życie zmieniły smarfony. Pojawiła się również nowa propozycja miesięcznika dla dzieci „Staś”. Niech prasa dla dzieci będzie dopełnieniem ich katechezy w szkole.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: + Magdalenę Misiorek. Dobry Jezu…
 • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.