OGŁOSZENIA – 2.01.2022 – II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

• Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańcowych, a w kaplicach jak zwykle.
  • Dzisiaj o 16.00 w kościele koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii Hosanna wspólnie z rodzicami i parafianami. Serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek 6 I – Uroczystość Objawienia Pańskiego/ Trzech Króli/.  Modlimy się w tym dniu w intencji Misji św. i naszą ofiarą na tace wspomagamy w tym dniu  dzieło Misji św. Na Mszach św. w tym dniu poświęcenie kadzidła i kredy. Msze Święte w tym dniu według niedzielnego porządku. Liturgię Mszy Św. o 9.00 śpiewem kolęd i pastorałek ubogaci Grupa Kolędnicza z Małej Wsi. O 17.30 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku miesiąca.
  • W piątek I piątek miesiąca od 17.00 możliwość spowiedzi z racji I piątku. Od 9.00 odwiedziny chorych z Komunia św.
  • Nasz parafialny oddział KSM zaprasza na Jasełka, które odbędą się 6 I/Trzech Króli/ i 9 I/niedziela/ po Mszy św. o 12.00 w dolnym kościele.
  • W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w rodzinach, które zadeklarowały przyjąć księdza w domu. W piątek o 18.00 w kościele Msza św. i błogosławieństwo dla rodzin, które nie przyjmują księdza w swoim domu.
  • Sołtys i Rada Sołecka Kokotowa zapraszają mieszkańców Kokotowa na tradycyjne spotkanie świąteczne w świetlicy środowiskowej w Kokotowie 9 I o 15.30.
  • Przypominamy, że jest czynna biblioteka parafialna we wtorki i środy od 17.00 do 17.30 w sali nad zakrystią. Wejście od tyłu kościoła.
  • W sobotę o 8.30 Msza Święta za zmarłych. Zapraszamy rodziny zmarłych. Intencje powierzane Bogu w czasie tej Mszy św. są umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane poza parafią w styczniu są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Stefana Orent, Marię Matykiewicz i Józefa Gaczoł. Dobry Jezu…
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka. Niedziela. Od dziś cena 8 zł. Jest także nasz parafialny miesięcznik Gotów na miesiąc styczeń.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.