OGŁOSZENIA – 18.04.2021 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 13 Tydzień Biblijny. Niech to będzie dla nasz czas częstszego sięgania po Pismo Święte i modlenia się Słowem Bożym.
  • W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • Dzisiaj o 15.30 Msza św. na cmentarzu. Także w przyszłą niedziele o 15.30 Msza Św. na cmentarzu. Podczas tej Mszy św. w przyszłą niedziele będziemy się modlić w intencji zmarłych wypominanych w rocznych wypominkach.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • W piątek w liturgii Kościoła przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • W przyszła niedziele jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna. Ofiarą wspomożemy odnowienie zakrystii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Marcina Zbieżek, Tomasza Urbana, Adama Banasia, Stanisławę Marchewka i Annę Wójcik Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny i Niedziela.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.