OGŁOSZENIA – 17.05.2020 – 6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

 • Od dzisiejszej niedzieli obowiązuje nowe rozporządzenie dotyczące liczby wiernych w kościele. W naszym kościele może być 100 osób/45 w górnym kościele, 45 na dole i 10 na chórze/. Prosimy zajmować wyznaczone miejsca i zachować odpowiednią odległość. Teren wokół kościoła też jest nagłośniony i można tam też we Mszy Św. uczestniczyć
 • O 15.30 Msza św. na cmentarzu.
 • W dni powszednie o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.45 Nabożeństwo Majowe. Dziś majówka o 16.45
 • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. O 17.30 w te dni będą błagalne procesje pod Krzyż misyjny z modlitwa o urodzaje, dar deszczu i za kraje głodujące.
 • W poniedziałek przypada 100 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II. Na Mszy Św. o 18.00 podziękujemy Bogu za dar tego wielkiego Papieża naszego rodaka i przez jego wstawiennictwo będziemy modlić się do Boga.
 • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 • W przyszłą niedzielę o 10.00 Msza Św. w kaplicy w Kokotowie.
 • Od dzisiejszej niedzieli będzie czynna nasza parafialna biblioteka. Biblioteka znajduje się w sali nad zakrystią i czynna jest w I i III niedzielę od 8.00 do 12.00 oraz we wtorek i środę od 17.00 do 17.30
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Marię Kaim i + Krzysztofa Galon. Dobry Jezu…
 • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.