OGŁOSZENIA – 16.05.2021 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• Nabożeństwa majowe dzisiaj o 16.45 a w tygodniu o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i majówka. Przez cały tydzień podczas nabożeństw majowych nowenna do Ducha Świętego
  • W przyszła niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszła niedzielę o 10.00 Msza św. w kaplicy w Kokotowie.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona majówką i Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza Święta. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Młodzież klas 8 z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania 4 czerwca /piątek/ o 15.00 z rąk Ks. Biskupa Roberta Chrząszcza.
  • Kandydaci do bierzmowania mają spotkanie w środę po wieczornej Mszy Św. w kościele.
  • We wtorek spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o 18.00 w kościele.
  • KSM naszej Archidiecezji zaprasza na obozy wakacyjne z wartościami dla dzieci od 25 VI do 2 VII w Rajczy, a także dla młodzieży od 16 do 22 VIII na Śnieżnicy. Więcej informacji na stronie internetowej : www.wakacjezwartościami.pl i u Prezesa oddziału KSM naszej parafii.
  • Bardzo prosimy przyjmijcie z rak ministrantów przed kościołem zaproszenie na Uroczystość Konsekracji naszej świątyni w dniu 29 maja.
  • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.