OGŁOSZENIA – 16.02.2020 – 6. NIEDZIELA ZWYKŁA

“Zaprawdę bowiem powiadam wam; Dopóki niebo i ziemia nie przeminą,
ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni.”(Mt 5, 18)

• w sobotę – Święto Katedry Św. Piotra, apostoła
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu, a po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek o 18.30 w zakrystii.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VIII w środę po wieczornej Mszy świętej w kościele.
  • W przyszłą niedzielę ministranci będą rozprowadzać „Zdrapkę wielkopostną”. Koszt 2 zł. Ofiary złożone ponad tę kwotę będą przekazane na cele Służby Liturgicznej.
  • W przyszłą niedzielę 23 II w naszej parafii III dzień 40-godzinnego nabożeństwa. Adoracja szczególnie  dla mieszkańców Kokotowa i Śledziejowic.
    • Program nabożeństwa:
    • – po Mszy św. o 7.00 i 9.00 Adoracja dla wszystkich
    • – po Mszy św. o 10.30 adoracja dla dzieci
    • – od 13.00 do 13.30 młodzież VII klas Szkół Podstawowych
    • – od 13.30 do 15.00 Kokotów
    • – od 15.00 do 16.30 Śledziejowice
    • – 16.30 Nieszpory
  • W przyszłą niedzielę jako ostatnia miesiąca taca inwestycyjna.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Irenę Pietras i Janusza Latochę. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi!