OGŁOSZENIA – 15.11.2020 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy
    • w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
    • w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP
  • W ciągu tygodnia codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i wypominki jednorazowe za zmarłych.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona wypominkami i Koronką do Bożego Miłosierdzia, o 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Mszę Świętą zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • W przyszłą niedzielę  Uroczystość  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o 7.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Łucję Dębowską. Dobry Jezu…
  • Polecamy niedzielną lekturę prasy katolickiej. W zakrystii “Gość Niedzielny”.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.