OGŁOSZENIA – 14.06.2020 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 • O 15.30 Msza Św. na cmentarzu.
 • Nabożeństwa czerwcowe z procesją o 17.30 w dni powszednie, a dzisiaj o 16.30.
 • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • w środę – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i błogosławieństwo udzielane małym dzieciom.
  • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca  Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
 • W sobotę 20 czerwca w naszej parafii – Uroczystość Niepokalanego Serca NMP. /dzień parafialnego odpustu/. Ten dzień będzie miał w naszej parafii charakter świąteczny. Niech każdy z parafian będzie w tym dniu na Mszy św. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 9.00,  o 11.00/uroczysta Suma Odpustowa z procesją/ i 18.00. Gorący zachęcamy do udziału szczególne w sumie odpustowej. Bądźmy w tym dniu przy naszej Matce i powierzmy się pod jej opiekę. Prosimy także o piękną oprawę procesyjną.
 • W sobotę i w niedzielę o 13.00 Msze Św. I Komunijne. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w piątek o 16.00.
 • W przyszła niedzielę wspólnie z dziećmi i młodzieżą podziękujemy Bogu za kończący się rok szkolny i będziemy się modlić o Bożą opiekę na czas wakacji. Na Mszę św. o 10.30 zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami oraz Dyrekcje i nauczycieli naszych Szkół i Przedszkoli.
 • Będą wznowione spotkania dla kandydatów na ministrantów, którzy rozpoczęli przygotowanie przed ograniczeniami. Spotkanie dla nich w poniedziałek o 17.00 w zakrystii.
 • Kandydaci do bierzmowania z klas VII proszeni są o dostarczenie indeksów do Ks. Bartka do końca czerwca. Ks. Bartek będzie czekał w zakrystii po niedzielnych Mszach Św.
 • W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela
 • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.