OGŁOSZENIA – 14.03.2021 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:
    • Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedziele o 15.30
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00.
    • Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny.
  • Trwa nowenna przed Uroczystością Świętego Józefa. Dziś po Mszy Św. o 9.00, a w dni powszednie o 17.50 na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu
  • W piątek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP
  • W piątek także dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Droga Krzyżowa, o 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Na stoliku pod chórem można nabyć baranki na stół wielkanocny przysłane przez Caritas. Ofiarą za baranka wspomagamy dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
  • Spotkania dla Ojców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędą się w małych grupach w tym tygodniu. Harmonogram spotkań umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • Wielkopostnych rekolekcji w naszej parafii nie będzie, planujemy w tym roku Misje Parafialne. Zobaczymy jak sytuacja pandemiczna pozwoli, to Misje byłyby pod koniec kwietnia, jako przygotowanie do konsekracji kościoła, albo dopiero późnej w jesieni jako podziękowanie za konsekrację naszej świątyni. 29 maja odbędzie się uroczysta Konsekracja Naszego Kościoła.
  • W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i jeszcze kilka numerów marcowego Stasia dla dzieci.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.