OGŁOSZENIA – 13.09.2020 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    • we wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej
    • w środę – wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana
    • w piątek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski oraz Dzieci
      i Młodzieży
  • dziś z racji na 13. dzień miesiąca zapraszamy na fatimski różaniec i procesję o godz. 16:20
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej
    w zakrystii.
  • Zapraszamy Dzieci i Młodzież z Rodzicami – w piątek, w dniu wspomnienia św. Stanisława Kostki – na Mszę Świętą o 18.00. Zapraszamy wszystkich należących do Scholi, KSM-u, Służby Ołtarza oraz tych, którzy chcieliby dołączyć do którejś z grup. Będzie to nasze rozpoczęcie kolejnego roku formacyjnego.
  • W piątek III piątek miesiąca – dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia.
    O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Koronka i  Eucharystia, a po Niej uczczenie relikwii św. s.Faustyny. Intencje na Mszę zbiorową można złożyć do puszki
    w kaplicy.
  • Zapraszamy Dziewczynki już od 7 roku życia, a także starsze, do Parafialnej Scholi „Hosanna”. Spotkania rozpoczną się w najbliższą sobotę o godz. 10:00 w Sali nad Kaplicą Miłosierdzia.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w przyszła niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7:00.
  • Spotkanie dla Małżeństw, które chciałyby dołączyć do Domowego Kościoła w przyszła niedzielę o godz. 15:00 w sali nad zakrystią.
  • W przyszłą niedzielę o 10.00 Msza Święta w kaplicy w Małej Wsi, jako podziękowanie za łaski od Boga, z prośba o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Małej Wsi.
  • W przyszła niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10:30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne uczniom I klas. Serdecznie zapraszamy najmłodszych uczniów wraz z Rodzicami.
  • Ojcowie Cystersi zapraszają na uroczystości odpustowe w Mogile. W przyszłą niedzielę rozpocznie się przygotowanie on-line do Męskiego Oblężenia Jasnej Góry. Szczegóły na plakatach w gablocie.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W kiosku można kupić: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. o przebaczeniu; czy wywiad z Magdaleną Buczek, założycielką podwórkowych Kół Różańcowych. Można także nabyć nasz Parafialny miesięcznik „Gotów”. Niech w naszych domach będzie miejsce i czas na lekturę prasy katolickiej.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii: + Jerzego Pieprzycę oraz + Dorotę Leśniak. Dobry Jezu…
  • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.