OGŁOSZENIA – 13.06.2021 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj o 16.20 nabożeństwo fatimskie.
  • W dni powszednie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe.
    • w poniedziałek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    • w czwartek – wspomnienie Św. Brata Alberta, zakonnika
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17.30 nabożeństwo czerwcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10.30 zapraszamy dzieci i młodzież naszych szkól i przedszkoli z rodzicami , dyrekcje szkól i nauczycieli. Będziemy dziękować Bogu za kończący się rok szkolny i modlić się o Bożą opiekę na czas wakacji.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w poniedziałek o 18.30 w zakrystii.
  • Spotkanie dla klas VII w ramach przygotowania do bierzmowania we wtorek. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00. Prosimy przynieść indeksy.
  • Dziękujemy dzieciom I komunijnym za ofiarę na misje w ramach Akcji ”Dzieci komunijne – dzieciom misji”. Złożono 6460 zł.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem Gość Niedzielny i Niedziela.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Irenę Buła. Dobry Jezu…
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.