OGŁOSZENIA – 12.12.2021 – III NIEDZIELA ADWENTU

 • Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00, a w sobotę o 6.30 .
 • Nowennę do Dzieciatka Jezus rozpoczniemy w czwartek i będziemy ją odprawiać w czasie rorat, modląc się szczególnie za wszystkie rodziny naszej parafii o dobre przeżycie świąt Bożego Narodzenia.
 • Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W środę o 17.50 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia o 18.00 Msza Święta. Intencje na Mszę św. zbiorową do Bożego Miłosierdzia można złożyć do koszyczka w kaplicy przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 • Także w piątek po Mszy św. wieczornej będzie wieczór uwielbienia.
 • W sobotę 18 grudnia od 9.00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Chorych do piątku prosimy zgłosić w zakrystii. Jeśli chorzy ,których odwiedzam w I piątek mają życzenie przyjąć też Komunie św. to proszę tez to zgłosić.
 • Możliwość parafialnej spowiedzi, kiedy kilku kapłanów będzie posługiwać w konfesjonale będzie 22 XII/środa/ od 8.00 do 10.00 i od 14.30 do 17.30. Pamiętajmy jednak by ze spowiedzi korzystać wcześniej a nie w ostatniej chwili. Codziennie służymy posługa w konfesjonale  przed Mszami św.
 • Niech każda rodzina zatroszczy się o poświęcone opłatki, które są na stoliku obok wejścia do zakrystii. Na stoliku pod chórem świece Caritas.
 • Dzisiaj po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 • Na stoliku pod chórem prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest także książka „Rzym Św. Jana Pawła Wielkiego” darmowa pozycja do zabrania do swoich domów.
 • Od przyszłej niedzieli będzie udostępniony dolny kościół do uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych. Jest to miejsce nagłośnione i z przekazem obrazu liturgii sprawowanej w kościele. Od 15 XII wprowadzane są pewne ograniczenia, dlatego udostępniamy przestrzeń dolnego kościoła.
 • Deklaracje przyjęcia księdza z kolędą składamy do dziś do puszki w przedsionku kościoła.
 • Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.