OGŁOSZENIA – 12.07.2020 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

• w poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • w środę – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
    • w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana
  • W poniedziałek dzień fatimski. O 17.30 przed Najświętszym Sakramentem różaniec fatimski, późnej Maryjna procesja i Msza św.
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia Msza Święta o Bożym Miłosierdziu a po Mszy św. w kaplicy uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę Św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Dzisiaj w naszej Ojczyźnie dzień wyborów prezydenckich. Pamiętajmy o spełnieniu naszego obywatelskiego obowiązku.
  • W środę kancelaria parafialna czynna tylko od 17.00 do 17.30.
  • Przypominamy o obowiązku używania maseczek podczas nabożeństw w kościele.
  • Narzeczonym , którzy pragną zawrzeć ślub w parafii przypominamy o tym, że 3 miesiące przed ślubem zgłaszają się w kancelarii na spisanie protokołu przedmałżeńskiego. Na spisanie protokołu prosimy umawiać się z Księdzem. Można to uczynić telefonicznie.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 7.00 w sali nad zakrystia spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W zakrystii Gość Niedzielny i Niedziela
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus pobłogosławi.