OGŁOSZENIA – 11.04.2021 – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

• Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia. Po Mszach Świętych w kaplicy Miłosierdzia odmówimy Akt zawierzenia świata Jezusowi Miłosiernemu. Po mszy Św. o 12.00 w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 15.30 Msza św. w kaplicy na cmentarzu.
  • W dzisiejszą niedziele rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia
  • Także w przyszłą niedzielę o 15.30 dodatkowa Msza Św. w kaplicy na cmentarzu.
  • W środę 14 IV o 19.30 spotkanie z Duszpasterską Radą Parafii w sali chórowej na II piętrze.
  • Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.00.
  • Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w środę 14 kwietnia na modlitwę różańcową w intencji: o nawrócenie i Miłosierdzie dla jawnych grzeszników i wrogów Kościoła. Ta modlitwa o 17.20 później Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Zdzisławę Piera, Władysława Nowaka i Stanisława Bator. Dobry Jezu…
  • Polecamy prasę katolicką. Na stoliku pod chórem: Niedziela , Gość Niedzielny i parafialny Gotów na kwiecień.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy wszelkich łask od Jezusa Miłosiernego..