OGŁOSZENIA – 10.01.2021 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 • W dzisiejszą niedziele kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego, jednak w tradycji polskiej wystrój świąteczny kościoła pozostaje do 2 lutego. Także do tego czasu śpiewamy w kościele kolędy.
 • Codziennie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W środę o 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
 • Dziękujemy przedstawicielom rodzin , którzy w minionym tygodniu w ramach wizyty duszpasterskiej modlili się z nami podczas Mszy św. o 18.00 dla poszczególnych rejonów parafii. W najbliższym tygodniu zapraszamy na Mszę św. o 18.00 w ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej następujące rejony:
  • – w poniedziałek/11 I/ – Węgrzce Wielkie Wieś i ulica Szkolna
  • – we wtorek/12 I/ – Kokotów i Śledziejowice ulica Jana
  • – w środę/13 I/ – Węgrzce Wielkie Gościeniec i Kolejowa
  • – w czwartek/14 I/ – Strumiany/Stawisko, Stara Wieś, ulica Ks. Kalemby/ oraz Kokotów /Talagówka, Gaisko i część Kokotowskiej/
  • – w piątek/15 I/ – Kokotów od Strefy Ekonomicznej, Brzozowy Zagajnik, Kokotowska i Mała Góra
  • – w sobotę/16 I/ – Węgrzce Wielkie Piaski
 • Przez pomyłkę jeden rejon kolędowy nie został ujęty w spotkaniach kolędowych. Dotyczy to rejonu w Strumianach i Małej Wsi ulice Dworska, Spacerowa, Spokojna i część Kolarskiej. Te rodziny zapraszamy w dowolny dzień w tym tygodniu na wspólną modlitwę.
 • W zakrystii do nabycia prasa katolicka; Niedziela i Gość Niedzielny
 • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.