OGŁOSZENIA – 1.11.2020 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

• W związku z rozporządzeniem władz państwowych nasz cmentarz parafialny jest zamknięty dziś i jutro. Od wtorku  cmentarz będzie otwarty.
  • Dzisiaj Msze św. o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 i 17.00. Przed i po Mszach Św. będą wypominki jednorazowe. O 16.20 w kościele różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.
  • Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad mamy możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych.
  • Wspomnienia liturgiczne tygodnia:
    • w poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele w tym dniu o 7.00, 9.00 i 18.00. O 17.20 różaniec za zmarłych
    • w środę – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa
  • W dni powszednie o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W listopadzie w czasie tej adoracji wypominki jednorazowe i dziesiątek różańca za zmarłych.
  • W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu „Godzina Święta” w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
  • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 możliwość spowiedzi z racji I piątku.
  • Odwiedziny chorych w I piątek odwołane. W nagłej potrzebie zawsze jesteśmy gotowi udać się z posługa sakramentalną do chorych. Taką potrzebę można zgłosić telefonicznie.
  • W sobotę z racji I soboty miesiąca o 17.15 medytacja i modlitwa różańcowa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Intencje pogrzebowe, które w listopadzie będą odprawione poza parafia są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • Dziękujemy mieszkańcom Śledziejowic oraz nowożeńcom za wystrój kwiatowy kościoła w październiku.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Antoniego Szeczyka i Stefana Bochenka. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. W zakrystii “Gość Niedzielny”, “Niedziela” i dla dzieci “Staś”. Młodzież z KSM przed kościołem rozprowadza “Gotów”.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.