OGŁOSZENIA – 1.08.2021 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• Rozpoczynamy miesiąc sierpień. Biskupi polscy w tym miesiącu zachęcają nas do trzeźwości.
  • w środę – św. Jana Marii Vainneya, prezbitera
  • w piątek – święto Przemienienia Pańskiego
  • W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu ”Godzina święta” i nasza comiesięczna modlitwa w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.
  • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 spowiedź I piątkowa.
  • Także w piątek od 9.00 odwiedziny chorych z Komunii św. I piątkową. Chorych, którzy pragną praktykować I piątki w domu prosimy zgłosić w zakrystii.
  • W sobotę I sobota miesiąca. O 17.15 przed Najświętszym Sakramentem wynagradzająca modlitwa różańcowa Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Intencje pogrzebowe odprawiane w sierpniu poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • 4 sierpnia w środę na terenie naszej parafii zatrzyma się na nocleg Piesza Pielgrzymka z Bochni na Jasną Górę. Pielgrzymi przybędą ok 18.00. Gdyby ktoś miał życzenie przyjąć na nocleg pielgrzymów może pojawić się pod kościołem około 18.00
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem: Gość Niedzielny, Niedziela i sierpniowy numer Stasia dla dzieci. Na stoliku jest też broszura dla rodziców „Jak chronić dzieci przed zagrożeniami cyfrowego świata”.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.