OGŁOSZENIA – 1.03.2020 – 1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Pasyjne nabożeństwa w naszym kościele:
    • Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i w niedzielę o 15.30;
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczczenie relikwii Krzyża św. Ofiary składane na tacę na Gorzkich Żalach przeznaczone będą na kwiaty i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
  • W środę w liturgii kościoła Święto Św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej
  • W czwartek I czwartek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu „Godzina Święta” w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. W czasie adoracji spowiedź przed I piątkiem.
  • W piątek – I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 spowiedź I piątkowa.
  • W piątek od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią Św. I piątkową.
  • W sobotę – I sobota miesiąca. O 17.10 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem różaniec I sobotni wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP
  • W II niedzielę Wielkiego Postu będziemy przeżywać dzień postu i solidarności z Misjonarzami. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę do puszki na pomoc dla Misjonarzy.
  • Spotkanie dla dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii Św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00. Na spotkanie po Mszy św. zapraszamy ojców dzieci.
  • Klasy VIII mają spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania w środę. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00.
  • Ze stolika obok św. Maksymiliana można zabrać broszury do odmawiania nowenny pompejańskiej.
  • Intencje pogrzebowe, które w marcu będą odprawiane poza parafią są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • Spotkanie z Duszpasterską Radą Parafii w czwartek o 19.00 na plebani.
  • W lutym na prace związane o odnowieniem naszego kościoła wpłynęło 20 przelewów i 18 kopert. Bóg zapłać.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Dziś szczególnie nasz parafialny miesięcznik Gotów na marzec. Jest także Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
  • Na dni wielkopostnego nawracania się niech nam Chrystus błogosławi.