Intencje Mszalne

od 28 XI do 31 XII 2021

28 XI – Niedziela

  7.00 + Ireneusz Marchewka/3R/, Stanisława żona

  9.00 + Andrzej Szeląg, Janina żona

10.30 + Zuzanna Ligęza, Edward mąż

12.00 – Intencja zbiorowa

15.30 + za zmarłych w ostatnim roku

17.00 – Dziękczynno – błagalna dla Adama Pabian  w 8 rocznicę urodzin i w intencji jego rodziny

29 XI – Poniedziałek

  6.30 + Maria Leśniak/25R/, Antoni mąż

  6.30 + Irena Buła/pogrzebowa/

18.00 + Andrzej Jesionka, Halina Woźniak, ich rodzice

30 XI – Wtorek

   6.30 + Andrzej Nowak, jego rodzice Helena i Franciszek, Stanisław Zając

   6.30 + Andrzej Lembas, jego rodzice

18.00 + Adam Koza, Stefania żona, Stefan Janus

1 XII – Środa

   6.30 + Eugenia i Jan Juras, Zofia córka

   6.30 + Andrzej

 18.00 + Stanisław Zadora/12R/, Genowefa żona, ich rodzice

2 XII – Czwartek

  6.30 + Józef Bert, Michalina żona

  6.30 – w intencji parafian

18.00 – Dziękczynno – błagalna dla członkiń Róży Św. Barbary i ich rodzin

18.00 + Andrzej Juras/pogrzebowa/

3 XII – Piątek

   6.30 + Sylwester i Albina Lembas, ich rodzice, bracia Zenon i Roman, dziadkowie

   6.30 – w intencji parafian

 18.00 + Barbara Krupa

4 XII – Sobota

  6.30 + Barbara Radecka, Jan mąż

  6.30 + Barbara Czelińska, jej rodzice i teściowie

  8.30 + Msza Święta zbiorowa za zmarłych

18.00 + Jan Lembas/8R/, Józefa żona

18.00 + Waldemar Ochoński/pogrzebowa/

5 XII – Niedziela

  7.00 – w intencji parafian

  9.00 – O nawrócenie żony i Boże błogosławieństwo dla rodziny

10.30 + Edward Gawlik

12.00 + Grzegorz Szmajda

17.00 + Jan Kaczor, Leszek Wójcik

6 XII – Poniedziałek

  6.30 + Ryszard Gwiszcz/7R/

  6.30 + Mikołaj Kania, Maria żona, Łucja córka

18.00 + Jan Rogowski/32R/, Aniela żona, Henryk syn, Antoni zięć, Mirosław wnuk

7 XII – Wtorek

  6.30 + Grzegorz Marusa/pogrzebowa/

  6.30 + Leon Brdej/pogrzebowa/

18.00 + Bożena Gaweł/5R/, Marian mąż

8 XII – Środa

  7.00 + Maria Lembas, Jacenty mąż

  9.00 + Józef Szeląg/22R/, Helena żona, Józef Adamski

18.00 + Stefan Janus/12R/, Stefania Koza, Adam mąż

9 XII – Czwartek

  6.30 + Jakub Nowak/19R/, Janina żona, ich rodzice

  6.30 + Józefa Madej/pogrzebowa/

18.00 + Roman Lorek, Barbara żona, Leopold Flak i zmarli z rodziny

18.00 + Tadeusz Marzec/pogrzebowa/

10 XII – Piątek

  6.30 – w intencjach Ojca Świętego Franciszka, naszej Ojczyzny, Radia Maryja i TV TRWAM

  6.30 + Ryszard Luraniec/36R/, Edward Luraniec, jego rodzice i teściowie

18.00 + Tadeusz Jakubiec, Władysław brat

18.00 + Janina Barnaś/pogrzebowa/

11 XII –  Sobota

  6.30 + Helena Szeląg/24R/, Jakub mąż, Kazimierz syn, Halina i Irena synowe

  6.30 + Anna jania, Wojciech mąż

18.00 – Dziękczynno błagalna dla Ludwiki Płatek w 90 rocznicę urodzin

18.00 + Olga Latos/pogrzebowa/

12 XII – Niedziela

  7.00 + Edward Maniek, Józefa żona, ich rodzice

  9.00 – w intencji parafian

10.30 + Kazimiera Wałach/R/, jej rodzice i teściowie

12.00 + marian Nalepka/44R/

17.00 + Genowefa i Edward Olchawscy

13 XII – Poniedziałek

  6.30 + Wanda Urban

  6.30 + Zofia Szeląg/1R/

18.00 – Dziękczynno – błagalna dla Emilki w 3 rocznicę urodzin i w intencji jej rodziny

14 XII – Wtorek

  6.30 – w intencjach Wspólnoty Nieustającego Różańca

  6.30 + Rafał Kubik/23R/

18.00 + Wojciech Talaga/R/, Maria żona, ich dzieci

15 XII – Środa

  6.30 + Zygmunt Kot/34R/, jego rodzice, Aniela Kot

  6.30 + Paweł Dadej/pogrzebowa/

18.00 + Stanisław, Anna i Krystyna Jania

16 XII – Czwartek

  6.30 + Józef Stanek/R/, Katarzyna żona, Józef Kawa

  6.30 + Bolesław Bednarczyk/5R/, jego rodzice i teściowie

18.00 + Antonina Ptasznik, Franciszek mąż, ich rodzice

18.00 + Paweł Lembas/pogrzebowa/

17 XII – Piątek

  6.30 + Julia Smęder/36R/, Stanisław mąż

  6.30 + Stanisław Rzeźnik/R/

18.00 – Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18 XII – Sobota

  6.30 + Zenon Woźniak

  6.30 Władysław Makuch/6R/, Olga żona, Franciszka Misa

18.00 + Bogusław Szeląg

18.00 + Władysław Kot/pogrzebowa/

19 XII – Niedziela

  7.00 + Grzegorz Szmajda

  9.00 + Emil Sawski, zmarli z rodziny Sawskich i Kosteckich

10.30 + Józef Dziuba/4R/

12.00 – w intencji parafian

17.00 + Ks. Stanisław Gawlik, jego rodzice, Emil Maniek, Eleonora i Władysław Bednarczyk

20 XII – Poniedziałek

  6.30 + Józef Niemiec, jego rodzice, Jan syn

  6.30 + Józefa Buzała, Andrzej mąż, Bolesław Bednarczyk, Stefania Kwiecińska

18.00 + Irena i Ludwik Kot, Anna Lebiest, Halina Stasik

21 XII – Wtorek

  6.30 + Stanisława Batko/7R/

  6.30 + Aneta Koniewska/pogrzebowa/

18.00 + Tadeusz Kot/8R/

22 XII – Środa

  6.30 + Robert Palonek/pogrzebowa/

  6.30 + Helena Augustynek/pogrzebowa/

18.00 + Bronisław Krupa, Maria żona, ich rodzice

 23 XII – Czwartek

  6.30 + Grzegorz Szmajda

  6.30 + Teresa Pomykała/pogrzebowa/

18.00 + Adam batko, jego rodzice i teściowie

 24 XII – Piątek

  6.30 + Wiktoria Nowak, Michał mąż

  6.30 + Maria Smęder/R/, Franciszek mąż, synowie, Józefa synowa

  6.30 + Adam Pytel, Julia żona, ich rodzice

24.00 – O opiekę Bożej Dzieciny nad całą parafialną wspólnotą

24.00 – Dziękczynno – błagalna dla Mariusza i Barbary z dziećmi

24.00 – O Bożą opiekę i zdrowie dla Elżbiety

 25 XII – Sobota

  7.00 + Józefa Obrzut, jej rodzice, rodzeństwo, Czesław Krzeczowski

  9.00 + Władysław Kmiecik, Julia żona, Bronisław, Katarzyna i Elżbieta Kromer

10.30 – Dziękczynno – błagalna dla Danuty i Ryszarda w 40 rocznicę ślubu i w intencji ich rodziny

12.00 + Stefania i Kazimierz Leśniak

17.00 + Wojciech bednarczyk/5R/, Genowefa żona, rodzice, teściowie, rodzeństwo

 26 XII – Niedziela

  7.00 – w intencji parafian

  9.00 + Janina Dębowska/24R/, Jakub mąż, ich rodzice

10.30 + Ewa Szewczyk, Kazimierz mąż, Stanisław Luraniec

12.00 – Intencja zbiorowa

17.00 – Dziękczynno – błagalna dla Leny i jej rodziców

27 XII – Poniedziałek

  6.30 + Bolesław Bednarczyk, Józefa Buzała, Andrzej mąż, Teresa Kyrc, Stanisław mąż

  6.30 + Bogusław Szczurek/pogrzebowa/

18.00 + Edward Jaworski/R/, Kazimiera żona

28 XII – Wtorek

  6.30 + Józef Kotaba/R/

  6.30 + zmarli z rodzin Kleszczów i Kadelów

18.00 – Dziękczynna za łaski całego roku z prośbą o Bożą opiekę dla rodziny Mach i Wypart

29 XII – Środa

  6.30 + Józef Filipowski/15R/, Bronisława żona, Józef Konik, Emilia żona

  6.30 + Marian Nalepka, jego rodzice

18.00 – Dziękczynna za Stary Rok z prośba o Bożą opiekę w Nowym Roku – od mieszkańców Strumian

30 XII – Czwartek

  6.30 + Rozalia Króżlak/6R/

  6.30 + Zofia i Józef Kurach

18.00 – Dziękczynno – błagalna dla Małgorzaty i Jana w 15 rocz. ślubu i w intencji ich synów

31 XII – Piątek

  6.30 + Sylwester Lembas, Albina żona

  6.30 + Bożena Skowron, jej rodzice

18.00 + Aleksandra Rogowska