Eliminacje rejonowe XV Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej 2019/2020

15 lutego 2020 r. na Hali Sportowej w Niepołomicach zostały rozegrane rejonowe eliminacje o Puchar w Piłce Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza.

Drużyny z dwóch kategorii wiekowych: Ministrant i Lektor Młodszy, reprezentowali nasi młodzi Parafianie. Choć dali z siebie wszystko i grali naprawdę bardzo dobrze, pierwsze miejsca tym razem zajęte zostały przez inne drużyny.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Parafii Ministrantom i Lektorom, a także Rodzicom, którzy pozwoli na udział w rozgrywkach i pomogli w organizacji.

Dziękujemy również wszystkim Parafianom, którzy swoimi ofiarami, składanymi przy okazji różnych “akcji duszpasterskich” wspierają Służbę Liturgiczną. Dzięki zebranym, dodatkowym ofiarom w czasie sprzedaży “zestawów bożonarodzeniowych”, w tym roku udało nam się kupić jednakowe stroje dla wszystkich naszych Ministrantów i Lektorów.

A za rok – kto wie? Może będziemy pierwsi?

Zapraszamy również nowych Chłopców do Służby Liturgicznej – potrzebujemy graczy w odpowiednich kategoriach wiekowych 🙂 Spotkania dla Kandydatów w poniedziałki po wieczornej Mszy Świętej, o godz. 18:30, w zakrystii.