OGŁOSZENIA – 2.02.2020 – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

• Dzisiaj po Mszach Św. o 7.00 i 9.00 zmianki tajemnic różańca a w kaplicach zmianki jak zwykle.
    • W środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy/po rannej Mszy Św. poświęcenie chleba i wody/. O 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    • w czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy,
  • w czwartek – I czwartek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 Godzina Święta – nasza comiesięczna modlitwa w intencji powołanych do kapłaństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • W piątek I piątek miesiąca. Od 17.00 do 18.00 spowiedź I piątkowa
  • W piątek od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią Św. I piątkową.
  • W przyszłą niedzielę 9 II w naszej parafii rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo. Adoracja szczególnie dla mieszkańców Strumian i Małej Wsi.
    • Program nabożeństwa:
    • – po Mszy św. o 7.00 i 9.00 Adoracja dla wszystkich
    • – po Mszy św. o 10.30 krótka Adoracja dla dzieci
    • – od 13.00 do 14.00 młodzież z KSM
    • – od 14.00 do 15.15 mieszkańcy Strumian
    • – od 15.15 do 16.30 mieszkańcy Małej Wsi
    • – 16.30 Nieszpory
  • W przyszła niedziele po Mszy Św. o 7.00 w sali nad zakrystią spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • Intencje pogrzebowe, które w lutym będą odprawione poza parafia są wywieszone w gablotce i umieszczone na stronie internetowej parafii.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Helenę Szeląg i Stefanię Cioś. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej. Dzisiaj szczególnie  nasz parafialny miesięcznik “Gotów” na luty.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.