OGŁOSZENIA – 12.01.2020 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  • W dzisiejszą niedziele kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego.
  • Kalendarz liturgiczny;
    • – w  piątek– wspomnienie Św. Antoniego, opata,
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Msza Święta o Bożym Miłosierdziu, a po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Faustyny. Intencje na Msze św. zbiorową można złożyć do puszki w kaplicy.
  • Od 18 do 25 stycznia przypada Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Duszpasterstwo Misyjne Przy Kurii Metropolitalnej w Krakowie składa podziękowanie Kolędnikom Misyjnym za ofiarę 6200 zł. na pomoc misjonarzom. Dziękujemy także w imieniu parafii dzieciom i Paniom Katechetkom Marii Jaworskiej i Joannie Andruchowicz za tę piękną inicjatywę.
  • W ostatnich dwóch tygodniach na prace związane z odnowieniem kościoła wpłynęło 45 kopert i 33 przelewy na konto parafii. Bóg zapłać.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Na nowy tydzień niech nam Chrystus błogosławi.