17 II 2019 ROKU - 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

• w czwartek – Święto Katedry Św. Piotra, apostoła
    • w sobotę – wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika
  •  W przyszłą niedzielę 24 II w naszej parafii II dzień 40-godzinnego nabożeństwa. Adoracja szczególnie dla mieszkańców Węgrzc Wielkich.

Program nabożeństwa:

- po Mszy św. o 7.00 i 9.00 Adoracja dla wszystkich

- po Mszy św. o 10.30 dzieci

- od 13.00 do 14.00 młodzież III klas Gimnazjum i VIII Podstawowych

- od 14.00 do 15.15 mężczyźni

- od 15.15 do 16.30 kobiety

- 16.30 Nieszpory

• W przyszłą niedziele jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna. W tym miesiącu ofiary te będą przeznaczone na pokrycie kosztów zimowego ogrzewania kościoła.
  • W piątek po Mszy Św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy szczególnie na tę piątkową modlitwę kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum i VIII klasy Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami w ramach ich przygotowania do bierzmowania.
  • Sołtys Śledziejowic informuje, że odbioru nakazów podatkowych można dokonać w Wiejskim Domu Ludowym w Śledziejowicach 21 II br./czwartek/ od 19.00 do 20.00.
  • Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej we wrześniu proszone są o kontakt z Ks. Bartkiem. Są jeszcze miejsca, szczegóły u Ks. Bartka i na stronie parafii. Zainteresowanych prosimy o szybkie deklarowanie udziału.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++Piotra Morek, Annę Malec i Władysławę Żak. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.
2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach