18 II 2017 ROKU - INIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• w czwartek – Święto Katedry Św. Piotra, apostoła
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

- Droga Krzyżowa w piątki o 17.30 i w niedzielę o 15.30

- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Po Gorzkich Żalach uczcimy relikwie Krzyża Świętego.

Ofiary składane na tace podczas Gorzkich Żali są przeznaczone na kwiaty i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.

Za udział w pasyjnych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny.

•    W piątek po Mszy św. o 18.00 kolejny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  •    II niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy jako dzień postu i solidarności z misjonarzami. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski w tym dniu zbierane są ofiary do puszek na wsparcie dzieł misyjnych. Będzie można i u nas w parafii ofiarą do puszki wspomóc dzieło misji świętych.
  •  W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na planowane odnowienie wnętrza naszego kościoła.
  •  Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  •  Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.
2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach