21 IV 2019 ROKU - NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

• Drodzy Parafianie!

Na radosne święta Zmartwychwstania pragniemy Wam złożyć z serca płynące życzenia. Niech Jezus Zmartwychwstały napełnia prawdziwym pokojem Wasze serca. Niech daje siłę do pokonywania trudności i obdarza obfitością łask i błogosławieństwem. Niech spotkanie z Nim umacnia wiarę w jego żywą obecność w naszym życiu, w Jego Słowie w Sakramentach świętych i zawsze prowadzi do spotkania z Nim w Eucharystii i drugim człowieku.

• Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkiej Nocy, II dzień Świąt. Msze Św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia dziś i jutro przed Mszą św. o 9.00, a w tygodniu przed Mszą św. wieczorną o 17.45.
  • W środę zapraszamy uczniów klas VIII szkół Podstawowych i klas III Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę Św. o 18.00. Będzie uroczyste wręczenie krzyży do bierzmowania.
  • W środę o 18.45 w sali na kaplicą będzie spotkanie przedpielgrzymkowe osób udających się do Medjugorie. Wpłacamy wtedy resztę należności za pielgrzymkę.

Zwolniły się 2 miejsca. Chętne osoby zapraszamy.

• W piątek po Mszy św. o 18.00 Wieczór Uwielbienia.
  • W przyszłą niedzielę jako ostatnią miesiąca taca inwestycyjna. Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które w wielki czwartek pomogły przy sprzątaniu kościoła. Będziemy prosić przez kolejne tygodnie do pomocy przy sprzątaniu kościoła przed niedzielą. W najbliższą sobotę o 8.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu chętne osoby z Małej Wsi.
  • W przyszła niedzielę o 15.30 Msza Święta w kaplicy na cmentarzu.
  • Polecamy świąteczną prasę katolicką. Można ją nabyć w kiosku.
2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach