15 X 2017 ROKU - 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.
    • We wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
    • w środę– Święto św. Łukasza, ewangelisty,
    • w piątek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
    • w piątek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię biskupa
    • w przyszłą niedzielę – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek dzień szczególnej Czci Jezusa Miłosiernego. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 Msza Św. ku czci Jezusa Miłosiernego, a po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Jezusa Miłosiernego można złożyć do puszki w kaplicy i w tych intencjach będziemy się modlić.
  • W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w kościele niedzielę misyjną. Kazania w tym dniu wygłosi O. Teotym Kombonianin z Krakowa. Ojcowie Kombonianie swoją służbą poświęcają się dziełu misji świętych. Będziemy mieli okazję aby to szlachetne dzieło wspomóc swoja ofiarą. Ojciec po Mszy św. przed kościołem będzie rozprowadzał materiały misyjne.
  • W czwartek o 19.30 na plebani spotkanie z Radą Parafialną.
  • Dzisiaj ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy żywy pomnik Jana Pawła II – pomoc na stypendia dla zdolnej biednej młodzieży.
  • Spotkania w ramach przygotowania do bierzmowania:

- VII klasy w poniedziałek o 18.00 udział we Mszy św. i spotkanie

- II klasy Gimnazjum w środę o 18.00 udział we Mszy św. i spotkanie

- III klasy Gimnazjum w czwartek o 18.00 udział we Mszy św. i spotkanie

• Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach