14 X 2018 ROKU - 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 16.30.
    • w poniedziałek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
    • w środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
    • w czwartek – Święto św. Łukasza, ewangelisty,
    • w piątek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek dzień szczególnej Czci Jezusa Miłosiernego. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 Msza Św. ku czci Jezusa Miłosiernego, a po Mszy św. w kaplicy Koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii Św. Jana Pawła II. Intencje na Mszę św. zbiorową do Jezusa Miłosiernego można złożyć do puszki w kaplicy i w tych intencjach będziemy się modlić.
  • W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolika obok figury Maksymiliana lub z zakrystii.
  • Dzisiaj ofiarą do puszki przed kościołem wspomagamy żywy pomnik Jana Pawła II – pomoc na stypendia dla zdolnej biednej młodzieży.
  • Dzisiaj o 18.00 w naszym kościele będzie przedstawiony spektakl pt.”Brat naszego Boga” , który powstał na podstawie dramatu Karola Wojtyły.
  • W ramach obchodu 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową parafie naszego dekanatu są zaproszone do Sanktuarium Św.Jana Pawła II w Krakowie 19 X/piątek/. O 7.30 różaniec a o 8.00 Msza Św. Jeśli ktoś może udać się na tę modlitwę to serdecznie zachęcamy.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Jerzego Kukiełę. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Na nowy tydzień życzymy obfitości Bożych łask
2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach