12 VIII 2018 ROKU - 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

• W poniedziałek o 17.30 nasza fatimska modlitwa. Najpierw przed Najświętszym Sakramentem odmówimy różaniec, później Maryjna procesja i Msza św. Zapraszamy na te Maryjno-pokutna modlitwę.
    • w poniedziałek – Święto NMP Kalwaryjskiej
    • we wtorek – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
    • W środę 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Każdy katolik powinien w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. U nas Msze Św. o 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
    • w piątek– Święto Świętego Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej
  • W piątek dzień szczególnej czci Jezusa Miłosiernego. O 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 Msza św. o Bożym Miłosierdziu, a po Mszy św. w kaplicy koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii św. Faustyny. Intencje na Mszę św. zbiorową można złożyć do puszki przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  • Dzisiaj po Mszy św. o 7.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ++ Helenę Krzeczek i Wandę Nowak. Dobry Jezu…
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej
  • Na nowy tydzień życzymy Bożej opieki.
2011 Ogłoszenia duszpasterskie. Parafia NMP w Strumianach