INTENCJE MSZY ŚWIETYCH NA LISTOPAD 2019

1 XI – Piątek

7.00 + Franciszek Leśniak, Apolonia żona, Alojzy i Antoni synowie z żonami, Krystyna wnuczka, Maria Jagła, jej rodzice, Stanisław Zając, Andrzej zięć

9.00 + Józef Dziuba

11.00/cmentarz/ + Stanisław i Stanisława Lebiest, Rafał wnuk

14.00/cmentarz/ + Ludwika Jakosz/3R/, Franciszek mąż

2 XI – Sobota

7.00 + Genowefa Chorobik, Stanisław i Wojciech mężowie, Zofia córka, Józef syn, Krystyna synowa

7.00 + Stanisław Gawlik

10.00/cmentarz/ + zmarłe Matki z Żywego Różańca – od mieszkańców Strumian

10.00/cmentarz/ + Tadeusz Kwieciński/pogrzebowa/

18.00 + Mikołaj Kaczmarczyk, Ludwika żona, Stanisław Smęder, Julia żona, Antoni Piwek, Maria żona

3 XI – Niedziela

7.00 – w intencji parafian

9.00 + Władysław Szostak/32R/, jego rodzice i teściowie

10.30 + Ludwik Smęder, rodzice Józef i Wiktoria

12.00 + Kazimierz Rogowski, Franciszek Mars, Jan Rogowski, Maria żona

17.00 + Czesław Krzeczowski/12R/

4 XI – Poniedziałek

6.30 + Bronisław Dębowski, jego rodzice i teściowie, zmarl zrodzin Dębowskich, Szelagów, Michalików i Gładyszów

6.30 + Edward Lembas, Józefa żona, Andrzej syn

18.00 + Marcin Malara

18.00 + Władysława Grochal/pogrzebowa/

5 XI – Wtorek

   6.30 + Jan Kuś

   6.30 + Franciszek Tracz, Rozalia żona, Stanisław syn

18.00 + Katarzyna Kozłowska/pogrzebowa/

18.00 + Stanisław Pieprzyca, jego rodzice i teściowie

6 XI – Środa

   6.30 + Joanna Woźniak/9R/, Władysław mąż, Antoni syn

   6.30 + Mieczysław Szeląg, Józef Sendorek, Zofia żona, ich rodzice

18.00 + Marek Sarnecki/pogrzebowa/

18.00 + Dariusz Lidwin, jego dziadkowie Janina i Edward, zmarli Julia i Jan

7 XI – Czwartek

6.30 + Adam Smęder, jego rodzice, Władysław brat

6.30 + Aniela Jania/pogrzebowa/

18.00 + Bronisława Sendorek/pogrzebowa/

18.00 + Sylwester Lembas, Albina żona, ich rodzice, bracia, Zenon i Roman, dziadkowie

8 XI – Piątek

6.30 + Elżbieta Żurek/pogrzebowa/

6.30 + Kazimiera Galas/pogrzebowa/

18.00 + za duszami w czyśćcu cierpiacymi

9 XI – Sobota

6.30 + Jan i Julia Kica, Henryk i Aniela Wink

6.30 + Jan Smęder

18.00 + Henryk Cichy/pogrzebowa/

18.00 + Wojciech Szewczyk/40R/, Aniela żona, ich rodzice

10 XI – Niedziela

7.00 + Franciszka Kaszowska/54R/, Antoni mąż, Zofia Latos, Stefan mąż

9.00 – w intencji parafian

10.30 + Mieczysław Kulig/19R/, Helena żona i zmarli z rodziny

12.00 + Emilia Ziętarska/pogrzebowa/

17.00 + Jan Pieprzyca/pogrzebowa/

11 XI – Poniedziałek

7.00 + Marian Chyrc/pogrzebowa/

7.00 + Zofia Książek/pogrzebowa/

9.00 + Władysław Kmiecik/32R/, jego rodzice i teściowie, Bronisław Kromer, Elżbieta córka

11.00 + Aniela Ptasznik/28R/, Tadeusz mąż

18.00 + Ludwik Bednarczyk, Józefa żona, Genowefa córka, Adam syn

12 XI – Wtorek

6.30 – w intencjach Ojca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, Radia Maryja TV TRVAM

6.30 + Tadeusz Łaciak

18.00 + Kazimiera Jankowicz/pogrzebowa/

18.00 + Tadeusz Gołąbek, Stanisława żona, Alojzy Gołąbek, Stefania żona

13 XI – Środa

6.30 + Cecylia Szwed/pogrzebowa/

6.30 + Władysława Czelińska/pogrzebowa/

18.00 + Zofia Smęder/pogrzebowa/

18.00 + Stanisław Jania, Anna Jania

14 XI – Czwartek

6.30 + Genowefa Czop/pogrzebowa/

6.30 + Zdzisława Wiśniewska/pogrzebowa/

18.00 + Katarzyna Socha/pogrzebowa/

18.00 – w intencjach Wspólnoty Nieustającego Różańca

15 XI – Piątek

6.30 + Leopold Urbaniec, Ignacy, Helena i Stefania Kaszowscy

6.30 + Anna Góral/pogrzebowa/

18.00 – zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

16 XI – Sobota

6.30 + Maria Królik/R/, Andrzej mąż, Karol syn

6.30 + Stanisława Sendorek/pogrzebowa/

18.00 + Janina sawicka/pogrzebowa/

18.00 + za duszami w czyśćcu cierpiącymi

17 XI – Niedziela

7.00 + marek Gajowy/pogrzebowa/

9.00 + Roman Kułaga, Anna żona, Roman syn, Barbara córka

10.30 + Salomea Kot/38R/, Ludwik mąz, Ludwik Bira, Bronisława żona, Stanisław syn, Irena córka

12.00 – w intencji parafian

17.00 + Ireneusz Marchewka/1R/

18 IX– Poniedziałek

6.30 + Rudolf Łacny, Anna żona, Józef Kotaba, Anna żona

6.30 + Jerzy Stasik/pogrzebowa/

18.00 + Kazimiera Skupień/pogrzebowa/

18.00 + Aniela Krupa, Adam mąż, Anna córka

19 XI – Wtorek

6.30 + Antoni Kania, Józefa żona, Anna synowa, Jan Kupiec, Grażyna żona, Józef syn

6.30 + Paweł Konik/pogrzebowa/

18.00 + Edward Gawlik/pogrzebowa/

18.00 + Czesław Buchała/5R/, Henryka żona, Urszula córka

20 XI – Środa

6.30 + Adolf Wojciechowski/10R/

6.30 + Władysława Miękina/pogrzebowa/

18.00 + Katarzyna Rybska/pogrzebowa/

18.00 + Zbigniew Szewczyk/18R/, Zenon brat

21 XI – Czwartek

6.30 – Dziękczynno – błagalna w rodzinach Makiełów i Nowaków

6.30 + Edward Raźniak/pogrzebowa/

18.00 + Janusz Smęder/pogrzebowa/

18.00 + Stanisław Chorobik/28R/, Genowefa żona, Zofia córka

22 XI – Piątek

6.30 + Adam Krawczyk/pogrzebowa/

6.30 + Władysława Grochal/pogrzebowa/

18.00 + Michał Nieckarz/pogrzebowa/

18.00 + Krystyna Suwała/11R/

23 XI – Sobota

6.30 + Barbara Lorek, Roman mąż, Leopold Flak, Emilia Kot, Tadeusz mąż, Edward Szeląg, jego rodzice

6.30 + Klemens Smęder, Genowefa żona

18.00 + Cecylia Kot, jej rodzice

24 XI – Niedziela

7.00 + Magdalena Wiśniewska/13R/

9.00 + Stanisław Soja/pogrzebowa/

10.30 + Jerzy Bilski

12.00 – Intencja zbiorowa

17.00 – w intencji parafian

25 XI – Poniedziałek

6.30 + Maria Królik/R/, Andrzej mąż, Karol syn

6.30 + Aniela Jania/pogrzebowa/

18.00 + Katarzyna Woźniak, Józef mąż

18.00 + Maksymilian Ptasznik/pogrzebowa/

26 XI – Wtorek

6.30 + Kazimiera Galas/pogrzebowa/

6.30 + Henryk Rogowski/pogrzebowa/

18.00 + Emilia Włodarska/9R/, Stanisław mąż, Antoni Kaszowski, Franciszka żona

18.00 + Katarzyna Kozłowska/pogrzebowa/

27 XI – Środa

6.30 + Stanisław Żurek/1R/

6.30 + Anna Malec/pogrzebowa/

18.00 + Krzysztof Majerski

18.00 + Marek Sarnecki/pogrzebowa/

28 XI – Czwartek

6.30 + Andrzej Szeląg, Janina żona

6.30 + Maria Leśniak/23R/, Antoni mąż

18.00 + Józef Lipa/8R/

18.00 + Tadeusz Kwieciński/pogrzebowa/

29 XI – Piątek

6.30 + Stanisław Żurek/1R/

6.30 + Andrzej Lembas, jego rodzice

18.00 + Bronisława Sendorek/pogrzebowa/

18.00 + Tadeusz Stachura, Adam Batko

30 XI – Sobota

6.30 + Andrzej

6.30 + Andrzej Jesionka, Halina Woźniak, ich rodzice

18.00 – Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Marii i Edwarda

18.00 + Andrzej Pieprzyca, jego rodzice i teściowie

2011 Intencje mszalne. Parafia NMP w Strumianach
Powered by Joomla 1.7 Templates